ODCHUDZANIE

  CHUDNIJ W 3 MINUTY DZIENNIE - Przełomowy System Odchudzania - Przetestuj Bez Ryzyka Natychmiast!

   TABLETKI ODCHUDZAJĄCE

   Chcesz Szybko Schudnąć? - 3 Minuty Dziennie To Wystarczająco Szybko?

   Tabletki odchudzające

   Numer 1 we wspomaganiu odchudzania.Z ultra-slim schudniesz aż o 50% Więcej!

   Skuteczne odchudzanie

   Dowiedz się wszystkiego o skutecznym odchudzaniu

   Thermacuts

   Skuteczne odchudzanie z Thermacuts!

   Dieta

   Twój sposób na idealną wagę i formę. Diety z thermacuts to gwarancja sukcesu!

  <

  Diety oczyszczające

  Diety oczyszczające są polecane do krótkiego stosowania (od jednego dnia do jednego tygodnia). Ich zasadniczym celem jest usunięcie z organizmu toksyn powstałych po okresach spożywania dań naszpikowanych konserwantami, tłuszczem i cukrem. Zwolennicy diet oczyszczających uważają również, że niwelują negatywne skutki stresu dla naszego ciała. Organy wewnętrzne, które przede wszystkim regenerują się w wyniku diety oczyszczającej to wątroba i nerki.Dieta oczyszczając a jest dobrym pomysłem do użycia w trakcie urlopu, lub po okresie świątecznego obżarstwa.

  Dużo lepiej nie stosować jej, gdy oczekujemy od organizmu wysiłku umysłowego albo fizycznego, gdyż istnieje sposobność pojawienia się osłabienia czy bólów głowy. Należy pamiętać, aby w trakcie stosowaniadiety oczyszczającej nie stosować używek, także dlatego, że picie kawy, herbaty lub alkoholu , a oprócz tego palenie papierosów mija się z ideą oczyszczania organizmu z toksyn. Dieta oczyszczająca sprowadza się do ograniczenia ilości węglowodanów, tłuszczu i białka na korzyść warzyw, owoców, nabiału, pieczywa razowego i chrupkiego. Pośród diet oczyszczających można wyróżnićdietę oczyszczającą sokową, dietę oczyszczającą owocową albo warzywną i dietę indiańską. Dieta sokowa trwa jeden dzień. Osoba, która się na nią zdecyduje w dowolnej ilości ma możliwość pić soki owocowe albo warzywne. Soki muszą być świeżo wyciśnięte i na 100% nie mogą zawierać białego cukru. Obowiązkowe soki to soki z buraków i kapusty ze względu na ich właściwości oczyszczające. Godne polecenia są także herbatki z mniszka lekarskiego i pokrzywy oczyszczające wątrobę i nerki. Dieta oczyszczająca owocowa albo warzywna może trwać do trzech dni. W ciągu dnia trzeba spożyć od sześciu do ośmiu posiłków. Warzywa i owoce powinny być świeże i spożyte w ilości od kilograma do półtora. Uzupełnieniem warzyw i owoców muszą być płyny, najlepiej soki owocowe lub warzywne. Można też pić wodę mineralną. Dieta indiańska trwa cztery dni. Pierwszego dnia jemy owoce i soki. Drugiego piejmy tylko herbatki. Do wyboru mamy takie zioła jak mięta, pokrzywa, bratek, rumianek, krwawnik.

  Trzeciego dnia spożywamy surowe warzywa i warzywa gotowane w zupie albo na parze. Czwartego dnia jemy buliony ze świeżych warzyw. Bardzo restrykcyjną formą diety oczyszczającej jest głodówka, podczas której wyłącznie przyjmuje się wodę albo ziołowe napary. Głodówkę można stosować przez dzień, niektórzy za skuteczniejszą uznają głodówkę siedmiodniową. Powinno się pamiętać zarówno oprzygotowaniu organizmu do głodówki (rezygnacja z kawy i mięsa), a w wypadku głodówki siedmiodniowej także o powolnym przestawianiu organizmu na zwyczajną dietę.

  Diety oczyszczające pomimo że same w sobie są bardzo zdrowe i przynoszące sporą poprawę samopoczucia i wyglądu (znika uczucie ciężkości, obrzęki pod oczami, skóra nabiera jędrności), to mogą być stosowane przez chłopcy i dziewczęta zdrowe, nie chorujące na schorzenia układu pokarmowego, moczowego, nie skarżące się na dolegliwości ze strony układu krążenia. Też kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny odłożyć stosowanie diet oczyszczających na w przyszłości.